Katalog usług

Poniżej przedstawiamy wybrane usługi na projektowanie graficzne, które zrealizujesz w naszej firmie. Zakres usług studia graficznego i drukarni jest większy, świadczymy usługi spersonalizowane pod każdego klienta. Nie ma znaczenia czy jesteś małą jedno osobową firmą, czy dużą korporacją. Każdy klient otrzyma profesjonalną, kompetentną pomoc w realizacji swoich potrzeb. Podane ceny są kosztami orientacyjnymi. Każdy projekt wymaga indywidualnej wyceny.

LOGO

ULOTKI, FOLDERY

Zaprojektujemy twoje logo firmy, produktu czy wydarzenia. Zaprezentuj się profesjonalnie na tle swojej konkurencji. Zleć nam swój projekt gwarantujemy że będziesz zadowolony.

 

cena: od 200 zł + VAT

Zaprojektujemy materiały promocyjno-informacyjne,
ulotki, foldery i inne.

 

cena: od 200 zł + VAT

WEBDESIGNE

GADŻETY REKLAMOWE

Tworzymy kreacje internetowe, strony web, kampanie banerowe, newsletery i inne

 

cena: od 500 zł + VAT

W naszej ofercie znajdziecie pełen asortyment gadżetów reklamowych. Każdy gadżet jesteśmy w stanie oznakować waszym logotypem z zastosowaniem różnych technologii.

 

cena: od 20 zł + VAT

KATALOGI FIRMOWE

OPAKOWANIA, PUDEŁKA

Praktycznie każda firma potrzebuje posiadać katalog produktów. Jest to bardzo ważne, żeby katalog był przejrzysty, czytelny i użyteczny. Jest on narzędziem sprzedaży w rekach klientów, dystrybutorów i handlowców.

 

cena: od 500 zł + VAT

Mówi się że klient kupuje oczami. Bardzo ważne jest, żeby nasze produkty były atrakcyjnie wizualnie. Opakowania powinny wyróżniać się na tle naszej konkurencji.

 

cena: od 300 zł + VAT

SKŁAD KSIĄŻEK

STANDY, WOBBLERY I INNE POS

profesjonalnie zajmujemy się składem wydawniczym, współpracujemy z wieloma wydawnictwami. Możemy również dokonać korekty językowej składanych publikacji.

 

cena: od 300 zł + VAT

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem graficznym
i produkcją materiałów wspierających sprzedaż.
Kompleksowo przygotowujemy dekorację sklepowe, wobblery, listwy, końcówki regałów i inne materiały

 

cena: od 150 zł + VAT

KALENDARZE

FOTOGRAFIA

Dla klientów oferujemy pełen asortyment kalendarzy. Kalendarze trójdzielne, piramidki, jedno planszowe, 12 planszowe. Zaprojektujemy i wykonamy każdy projekt dostosowany do potrzeb klienta.

 

cena: od 200 zł + VAT

W ramach naszej firmy działa studio fotograficzne. Wykonujemy zdjęcia produktów, osób i inne. Realizujemy sesje zdjęciowe w studiu i u klienta, zapewniamy pełen retusz wykonywanych fotografii.

 

cena: od 30 zł + VAT

KATALOG USŁUG

HOME

O NAS

REALIZACJE

ZESPÓŁ

REFERENCJE

KONTAKT